fidem iletişim WhatsApp Hemen İletişim   
fidem iletişim Telefonla Aramak İçin Tıklayın   

PERS Sıkça Sorulan Sorular

PERS Sıkça Sorulan Sorular

Bir Sorunuz mu var?

Bu sayfamızda daha çok PERS Web Tasarım olarak bizlere sorulan veya 2015 yılından beri duyduğumuz soruların büyük bir kısmını yazmaya çalıştık daha fazlası için...
İletişim
 • Özel tasarımlar mı kullanıyoruz?

  Evet, yıllardır yaptığımız tasarımların tamamı özel ve özgün tasarımlardan oluşmakta yani hiç bir yerde görmeyeceğiniz hazır olmayan sıfır çizimler kullanıyoruz.

 • Fiyatlarınız Nasıl?

  Fiyatlarımız günümüz şartlarına ve ekonomisine bağlı olarak değişmekte olup absürt veya yüksek ücretlerden kaçınıyoruz her şey sizin bütçenize bağlı :)

 • İnternet Sitelerini Nasıl Güncelliyoruz?

  İnternet sitelerini yaptıktan sonra sizi yormuyoruz ve istediğiniz bütün güncellemeleri biz yapıyoruz (örnek:fotoğraf girişi, bilgi girişi, yazı girişi) güvenlik sebebi ile yönetim paneli tasarımlarda kullanmıyoruz sadece detaylı yazılım ve siteler için kullanıyoruz.

 • Destek veya İletişim Sisteminiz Nasıl?

  PERS Web Tasarım olarak 2015 yılından beri FB Yazılım bünyesinde aldığımız tecrübelerden ötürü yeni markamızı iletişim ve destek konusunda en önde tutuyor ve sürekli destek veriyoruz.Gerek mail yoluyla iletişim, gerek 7/24 telefon iletişim veya Whatsapp üzerinden iletişim seçeneklerimiz mevcut.

 • İnternet Reklamcılığı Nedir veya Nasıl Oluyor?

  İnternet reklamcılığı aslında günümüz reklamlarına benzer şekilde işliyor lakin broşür veya pankart gibi eskide kalan kağıt reklam dediğimiz yöntemden daha avantajlı olarak örneğin Google, Youtube veya Yandex gibi platformlarda siteniz ücretli reklamlar ile ilk sıralara çıkarıyoruz.

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

  Arama Motoru Optimizasyonu kısaca SEO dediğimiz teknik Google veya Yandex gibi insanların günlük hayatta arama yaptığı sitelerde yapılan çalışmaların bir kısmına denir.Aslında yaptığımız sitenizi optimize edip arama motorlarının anlayacağı hale getirmek SEO özel bir iştir kitapları bile vardır :)

 • Sözleşmeli veya Belgeli mi Çalışıyorsunuz?

  Evet, öncelikle tüm çalışmalarımızda hem sizin hem bizim güvenliğimiz için sözleşmeli çalışıyoruz.İsterseniz sizin belirleyeceğiniz belgeler üzerinden imzalı şekilde çalışabiliyoruz.

 • Kendi sitenizi beğeniyor musunuz? -Kendimize Sorduk :)

  Her şeyin daha iyisi vardır.Bazen ise daha iyisi veya daha fazlasından öte minimum veya elde olanla yetinmek daha mantıklıdır.Sitemizi haftalarca, aylarca çalışıp mükemmel bir hale getirebiliriz lakin iş yoğunluğumuz ve gerek görmediğimiz için şuan ki sitemizi seviyoruz :)

Daha Fazla
Bilgi İçin